Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Dobrý den, V sobotu 13. 5. 2017 od 14 do 16hod proběhne v Kaplici (parkoviště u parku - Pizzerie u Bódi) prodloužení platnosti průk...

Dobrý den,

V sobotu 13. 5. 2017 od 14 do 16hod proběhne v Kaplici (parkoviště u parku - Pizzerie u Bódi) prodloužení platnosti průkazů historických vozidel na veteránských SPZ a historických vozidel na bílých SPZ.

 Kromě vašeho historického vozidla přivezte sebou:

 pro automobily na veteránských značkách:

1) průkaz historického vozidla

2) a) vyplněný a potvrzený protokol „Posouzení technického stavu" - naleznete "ke stažení"

    nebo

  1. b) místo protokolu Posouzení technického stavu může být i protokol ze Stanice technické kontroly

3) pokud máte vozidlo testováno jinde než u nás tak i „Žádost o provedení testováni historického vozidla" na základě, které vám byl vystavený průkaz historického vozidla.

 

pro motocykly na veteránských značkách:

1) průkaz historického vozidla

2) pokud máte vozidlo testováno jinde než u nás tak i „Žádost o provedení testováni historického vozidla" na základě, které vám byl vystavený průkaz historického vozidla.

  

pro automobily a motocykly na bílých značkách:

1) průkaz historického vozidla

2) pokud máte vozidlo testováno jinde než u nás tak i "Žádost o provedení testováni historického vozidla" na základě, které vám byl vystavený průkaz historického vozidla.

 

V sekci "ke stažení" je zároveň „Protokol o roční prohlídce“ – pokud ho dovezete před vyplněný urychlíte vaše vyřízení, ale můžete ho vyplnit i na místě.

 

S pozdravem

Veterán Car Club Kaplice

Stanislav Šebek

Tel. 723 890 775