Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Dne 5.5.2007 jsme se zúčastnili na Vyššebrodském setkání veteránů.   Přestože při odjezdu z Kaplice pršelo nezalekli jsme se (dok...

Dne 5.5.2007 jsme se zúčastnili na Vyššebrodském setkání veteránů.

 

Přestože při odjezdu z Kaplice pršelo nezalekli jsme se (dokonce i jeden z nás vyrazil na motocyklu BMW) a vydaly jsme se na cestu do Vyššího Brodu. Sraz probíhal v místním kempu Pod hrází.

Počasí se během dne umoudřilo a po celou dobu závodů přestalo pršet.

1.etapa: Vyšší Brod --> Horní Dvořiště --> Studánky --> zpět Vyšší Brod

2.etapa: Vyšší Brod --> Studánky --> průjezd přes Rakousko Freistadt --> Dolní Dvořiště --> Rybník --> zpět Vyšší Brod.

I přes menší technické problémy jsme se všichni vrátily vždy v pořádku zpět do cíle. V kempu jsme se po první etapě pořádně posílily, ohřály a uklohnily jsme si dlabanec a vyrazily na druhou etapu.

I přes hodnocení, na které používali pořadatelé dvojí metr (např. při zatloukání hřebíku ohnutým kladivem se muselo zatloukat pouze jednou rukou, někdo ale mohl používat obě ruce) jsme se umístnily na stupínkách vítězů a sklidily jsme dvě první místa a dvě třetí místa a jedno speciální umístnění.

.

1.místo v eleganci kategorie auto: s vozem Tatra

1.místo v soutěži kategorie auto

3.místo v eleganci kategorie moto: s moto BMW

3.místo v soutěži kategorie moto

Speciální – nejzamilovanější posádka

 

Celkově se nám líbilo a těšíme se již na další akce, na která se chystáme.

Všechny zájemce o veterány, zveme na naše setkání, které se uskuteční 6.- 7.7.2007 v kempu Hamr u Řimova viz náš kalendář akcí.