Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Veteránská Kolem-kolem Kaplicka O víkendu 30.6.2007 se u příležitosti konání akce „Kolem kolem Kaplicka“ (na kolech) také uskutečnila s...

Veteránská Kolem-kolem Kaplicka

O víkendu 30.6.2007 se u příležitosti konání akce „Kolem kolem Kaplicka“ (na kolech) také uskutečnila soutěž veteránů v kategorii auto a moto do roku výroby 1982, kterou pořádal Veterán car klub Kaplice..

Start veteránů byl jako vždy v Kaplici na parkoviště u parku a do cíle se jelo na Svatý Kámen u Rychnova nad Malší přes Soběnov, Ličov, Malonty... . Trasa byla asi 40km dlouhá a soutěžící během cesty museli plnit záludné úkoly (např. spočítat ozubené součásti na slunečních hodinách, určit komu patří vlajka, otázky z autoškoly, atd.). V cíly kde na všechny čekalo občerstvení bylo provedeno celkové vyhodnocení. Máme radost, když nám soutěžící sdělil, že      „ i když to na cestě drncalo byla to krásná projížďka krajinou a místem kde jsem nikdy nebyl a jsem rád, že jsem přijel na tuto soutěž“ sdělil jeden ze soutěžících.

 

Již nyní pro vás VCC Kaplice připravuje další akci, která se uskuteční o prodlouženém víkendu 6.-7.7.2007 v kempu Hamr u Římova. Bude zde uskutečněn sraz auto/moto všech značek do roku výroby 1982 (vozidlo nemusí byt registrováno jako veterán) a samozřejmě bude připravena pro vás také soutěž. 

 

Snažíme se zajistit naše akce tak, aby jste u nás zažili mnoho zábavy a cítili jste se příjemně. Těšíme se s vámi na shledanou v kempu Hamr.