Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Každoročně první sobotu v Dubnu se koná již 11.ročník první jarní jízdy Vítání jara a zahájení nové motoristické sezóny. Sraz 9-10 hod na Kaplickém vlakovém nádraží u prodejny Jednota :-) . Odtud pojedeme společně spanilou jízdou a cestou budou soutěže.

Tak a máme první letošní soutěžní jízdu za sebou. 

článek převzaný z Facebooku  VCCKaplice

Letošní zahájení veteránské sezóny a již 11. Kaplická Jízda Sněženek je za námi. Klíčovým parametrem této každoroční první jízdy je vždy počasí a to nám letos vyšlo naprosto dokonale. A bylo to znát již ráno na startu, kde se sjela spousta parádních strojů. Spanilou jízdou se všechna ta paráda přesunula do Žumberka posilnit před náročným soutěžním kláním kvalitním obědem. A pak vypukla střelba a výlov náhradních dílů na čas. Během další zastávky pak následovalo oblíbené hádání dílů v bedně. Zde se podařilo nenápadnou formou odhalit kvality domácí stravy všech účastníků, protože jednoznačně nejsložitější položkou byl otvírák na konzervy. A hned bylo jasno, kdo z pánů dostává domácí teplé večeře a kdo zápasí s plechovkami.
Po dojezdu do Kaplice následovalo vyhlášení výsledků.

Letošními Sněženkovými šampiony jsou:

V kategorii auto:
1. Jan Klečka
2. Jiří Plsa
3. Marek Nožička

V nadupané kategorii moto:
1. Standa Šebek junior
2. Josef Štěpán
3. Pavel Tvaroh

Děkujeme všem soutěžícím za dnešní účast, skvělé výkony, spoustu zábavy a těšíme se na shledanou na hlavní klubové akci sezóny – červnovém Srazu všech značek.