Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

    Den dětí se uskutečnil v sobotu 2.6.2007 v Kaplici a konal se v místním městském parku a na jeho přilehlém parkovišti. Na ...

 

 

Den dětí se uskutečnil v sobotu 2.6.2007 v Kaplici a konal se v místním městském parku a na jeho přilehlém parkovišti.

Na Dni dětí byly různé soutěže (na kterých mohli děti změřit své síly, vyzkoušet svůj um) a představení různých organizací (Veterán car klubu Kaplice, chovatelé, kynologové, požární sbor, vodáci atd...).

První zmíněná organizace „Veterán car klub Kaplice“ představila své „staré“ miláčky na parkovišti, na kterém také připravila pro děti závody ve slalomu na koloběžkách, závod v zatloukání hřebíků třeba proti tatínkům (samozřejmě, že děti vždy vyhráli). Děti mohli malovat obrázky křídou na asfalt podle předlohy, kterou si sami vylosovali a každý kreslíř si zatočil barevným kolem štěstí na kterém na něho čekalo sladké překvapení. Klub zajisti pro dětí fotografování na minimotorce.

Chtěl bych poděkovat členům „Veterán car klubu Kaplice“, kteří se aktivně podíleli se svými pomocníky na bezpečném a hladkém průběhu všech soutěžních disciplín. Ostatním členům chci poděkovat alespoň za jejich přistavení vozidel.